Dom Gościnny Ogród w Kołobrzegu
DEEN


Do obiektu przylega rozległy, pięknie urządzony ogród do Państwa wyłącznej dyspozycji. Rozciąga się on na powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych. Rośnie tutaj wiele ciekawych gatunków roślin, m.in. Araukaria zwana "małpim drzewkiem". Wysoki żywopłot wygradza część rekreacyjną i wypoczynkową, przyległą do parterowych pokoi.


Na terenie ogrodu przygotowaliśmy dla Państwa stylowy murowany kominek z grillem i zadaszone miejsce z szerokim stołem z ławami, tworząc idealne miejsce na wieczorne spotkania i biesiady. Kameralność zapewnia wysoki żywopłot, wydzielający kominek od reszty ogrodu. Dla chętnych na kąpiele słoneczne, w najlepiej nasłoneczniej części ogrodu czekają wygodne leżaki.


Państwa dzieci mogą się bezpiecznie bawić na ogrodzonym trawniku, zlokalizowanym w części rekreacyjnej ogrodu. Nieopodal domu znajduje się wypożyczalnia rowerów (zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych).


Osobom zmotoryzowanym zapewniamy bezpłatne parkowanie samochodu na przylegającym do ogrodu dużym, ogrodzonym parkingu z możliwością swobodnego wjazdu i wyjazdu o dowolnej porze dla każdego z naszych Gości. Jeśli przyjeżdżają Państwo pociągiem, istnieje możliwość odebrania Państwa z dworca kolejowego oraz odwiedzienie na dworzec po wcześniejszym umówieniu.